Shitet Apartament 2+1 ne zonen e plazhit . - Century 21 Albania
Description

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno se bashku me Kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe tre ballkone, ku secila dhome ka dalje ne ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kat te dyte me orjentim jug-perendim qe i jep mundesi te kete drite gjate gjithe dites.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Information
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

112 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

247

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020