JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mire administruar. Ka nje siperfaqe totale prej 79 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe jepet pjeserisht e mobiluar.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

79 m2

Interior Area:

79 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

159

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Don Bosco

City: Tirana


Contact Agent