SHITET APARTAMENT 2+1 KATI I 5 TEK ISH KORPUSI ,SHKODER - Century 21 Albania
Description

Century21Future ofron per shitje apartament 2+1 tek ish korpusi, 30 milion lek. Siperfaqe 82 m katrore dhe eshte i organizuar: Nje kuzhine sallon, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Per me shume info mund te na kontaktoni ose te drejtoheni prane zyres tone tek Rr.Qemal Dracini prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

82 m2

Interior Area:

82 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

3736

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Skënderbeg

City: Shkodër


Contact Agent