JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN "MINE PEZA" - Century 21 Albania
Description

Zone me kalueshmeri te larte.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, me vetrat xhami 2.30 metra horizontalisht dhe 2 metra vertikalisht dhe me siperfaqe te brendshme 23.50 m2

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

24 m2

Interior Area:

24 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Rruga Mine Peza, Rruga e Durrësit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020