Jepet me qira apartament 1+1 ne Durres - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon 70m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon .
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje.
I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare.
Apartamenti disponon gjithashtu edhe nje garazh.
Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

70 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

289

Documentation:

In certification process


Location

Address: prane Pasticeri Pelikani 1, Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent