SHITET "VILE LUKSOZE" TEK KOMPLEKSI TURISTIK "LURA 3" ! - Century 21 Albania
Description

- Shitet Vilë tek "Kompleksi Lura 3" i ndodhur në zonën e Gjirit të Lalëzit, vetëm 300metra larg detit Adriatik. Kompleksi ju ofron qetësi maksimale, facilitete te shumta, parkim dhe roje sigurie 24h. Vila është e bashkëngjitur dhe ofron nje Sipërfaqe ndertimi 173m2, verand 9m2 dhe Sipërfaqe trualli 206m2. Vila organizohet ne forme Duplex ne dy kate ndertim:

- Kati i parë organizohet: Living Room mjaft i bollshëm + Kuzhinën e gatimit me dalje në verandë, një dhomë gjumi, një tualet dhe një vinotek.

- Kati i dytë organizohet: dhoma e gjumit Matrimoniale (me garderob brenda dhomës) një tualet me dritare dhe vaske hidromasazhi, dy dhoma gjumi të tjera, dy tualete dhe nje ballkon me pamje brenda kompleksit.

- Investimi i kryer nga pronari ne kete Vile kap vleren e 50,000€ ku design dhe arredimi eshte kryer me Arkitekt nga faza e mureve deri në fazën aktuale. Jane kryer punime dekorative gipsi, Parket AC5 27€ / m2, Sistem Chiller Daikin për ngohje / ftohje, Oxhaku është funksional me dru dhe ka kushtuar rreth 5000€, Kuzhina eshte e bere me porosi, Bango e Kuzhës është Kuartz, grilat janë të gjitha me komandim elektrik, këndi është i markës Natucci, Vila ka sistem filtrimi për ujin dhe depozit qëndrore 2000 litra, etj.

- Siperfaqa e truallit është rreth 250m2 dhe është i pajisur me Sistem Vaditje i programuar që të vendoset automatikisht në punë gjatē ditës, gjithashtu oborri është i dekoruar me peme të ndryshme si Pisha, Palma, Limona, etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet totalisht e kompletuar. Çmimi i Vilës eshte 300,000€ pak i negociueshem. Kontakoni tani per me teper detaje apo nje vizite ne prone !!!


Information
Gross Area:

173 m2

Interior Area:

173 m2

Land Area:

206 m2

Bedrooms:

4

Baths:

3

Living room:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1233

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Kompleksi Lura 3, Gjiri I Lalzit

City: Durrës


Contact Agent