VILE 2 KATESHE ME PISHINE NE KOMPLEKSIN GREEN GARDEN. - Century 21 Albania
Description

Shesim vile dy kateshe ne kompleksin Green Garden ne Berzhite me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 180 m2.
Vila organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje oborr teper relaksues ku ndodhen pishina dhe garazhi 50 m2.
Zona karakterizohet per qetesi dhe ajer te paster.
Rezidenca gjithashtu ofron ambiente te perbashketa multifunksionale si lulishte, hapsire e gjelber ,ambiente femije, etj.
Per me teper informacion na kontaktoni.


Information
Gross Area:

500 m2

Interior Area:

180 m2

Bedrooms:

4

Baths:

3

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

403

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Lundër

City: Tirana


Contact Agent