SHITET VILE 3-KATESHE NE SPITALLE! - Century 21 Albania
Description

Shitet Vile 3 - katëshe në zonën e Spitallës, Durrës me sipërfaqe totale ndërtimi 470 m² dhe me sipërfaqe trualli 500 m².
Kati i pare është i organizuar në open space ku ndodhet dhe garazhdi.
Kati i dytë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes, 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i viles.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi,sallom, 2 tualete dhe një verandë,
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet..
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni.


Information
Gross Area:

500 m2

Interior Area:

470 m2

Bedrooms:

4

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

209

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Spitalle, Spitallë

City: Durrës


Contact Agent