Shesim Toke ne Rinas !! - Century 21 Albania
Description

Toka ndodhet prane aeroportit ne Rinas, me akses me rrugen kryesore.
Perbehet nga 5112 m2 dhe e pershtatshme per tipologji te ndryshme ndertimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Interior Area:

5112 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

417

Documentation:

Has Certificate


Features
Location

Address: Rinas, Rinas

City: Tirana


Contact Agent