SHITET DYQAN TEK KOMUNA E PARISIT ! - Century 21 Albania
Description

- Shitet Dyqan në katin 0 të një pallati të ri pranë Rrugës Kryesore. Dyqani eshte funksional prej 20 vitesh me pune të ngritur dhe aktualisht është në gjëndje pune, si Market. Dyqani ka Sipërfaqe neto 59,2m2 dhe organizohet në një Ambjent Open - Space dhe një depo.

- Aktualisht Marketi punohet nga vete pronari dhe me xhiro mjaft të kënaqëshme, rreth 40'000 - 50'000 dita. Prona disponon Certifikate Pronësie dhe është Njesi. Çmimi është 165,000€ ku shitet Dyqani + Biznesin ose 150,000€ vetëm dyqani bosh. Zona është mjaft e populluar dhe ideale për biznes. Kontaktoni tani për më tepër detaje apo jië vizitë në pronë !!!


Information
Gross Area:

59 m2

Interior Area:

59 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

444

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent