SHITET VILE ,KAMEZ! - Century 21 Albania
Description

Vila eshte e organizuar ne dy kate.
Te dy katet jane organizuar ne sallon dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi dhe verande.
Kubature e rregullt dhe hapesira te konsiderushme.

Per vizite ne prone kontaktoni!


Information
Gross Area:

220 m2

Interior Area:

300 m2

Bedrooms:

4

Baths:

2

Type:

Villa

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

300

Documentation:

In certification process


Location

Address: Institut Kamëz

City: Tirana


Contact Agent