SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI KONTAKT ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ish, Parkut ( Rezidenca Magnet, e ndertuar nga kompania Kontakt. Pallati Eagle In Flight

Informacione mbi pronen:
• Ndertim i ri.
• Lartesia mbi 3 metra
• Kati i 10 banim (Jo i fundit)
• Planimetri e rregullt
• Orjentimi Jug-Lindje dhe Veri-Perendim
• Fasade e Ventiluar
• Siperfaqe totale 119.2 m²
• Shitet e pa mobiluar

Organizimi:
• 1 Sallon ndenjie + Gatim
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete nga te cilat njeri me dritare
• 1 Koridor
• 1 Ballkon0

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te projektuar nga amerikani Daniel Libeskind, i ndertuar ne nje truall me siperfaqe 34000 m², ku 65% e truallit eshte siperfaqe e gjelber, me 18 ndertesa banimi dhe sherbimi si dhe me 5 kende lojerash + kend sportiv. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme mundesojne nje jetese sa me komode. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

119 m2

Interior Area:

119 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

10

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

198

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Ish Parku

City: Tirana


Contact Agent