Shesim apartament 2+1 prane Bulevardit te Ri - Century 21 Albania
Description

Ne Rrugen Jordan Misja, shume prane Bulevardit te Ri shesim apartmanet 2+1. Me nje siperfajqe totale prej 107.7m2 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati me administrim dhe cilesi te mire ndertimi. Apartamenti mund te pershtate lehtesisht ne 3+1, ofrohet bosh. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

108 m2

Interior Area:

95 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1503

Documentation:

Has Certificate


Features
Location

Address: Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit

City: Tirana


Contact Agent