SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM, PRANE MURRIZIT! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon 154.6m2 total te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati 5 katesh ne ndertim, teper cilesor i cili do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine ne zonen e Golemit prane Murrizit, vetem 100m nga deti. Ideale per shtepi pushimi por dhe gjithashtu nje mundesi e mire investimi per t'u punuar me booking. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Information
Gross Area:

155 m2

Interior Area:

95 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

80

Documentation:

In certification process


Location

Address: Golem, prane Murrizit, Golem

City: Durrës


Contact Agent