SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES !! - Century 21 Albania
Description

Shitet Apartament 1+1 ne katin e 9 te nje pallati te ri me 10 kate, me ashensor dhe te mire administruar.
Apartamenti ka siperfaqe totale 61.8m2, organizoht ne nje dhom ndenje bashk me kuzhin nje dhome gjumi dhe nje tualet ka dhe dy ballkone qe orojn dhe pamje nga deti.Apartamenti ka orjentimin perendimi dhe ka drite te bollshme gjate gjithe dites ne saj te ballkonit dhe dritareve te medhaja qe ka.
Apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe te mire shfrytezuar per nga hapesira.
Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!


Information
Gross Area:

62 m2

Interior Area:

56 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

154

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Plazh Hekurudha

City: Durrës


Contact Agent