SHITEN 3 Apartamente 3+1 + AMBIENT KOMERCIAL + 319 m2 TRUALL - Century 21 Albania
Description

MUNDESI E SHKELQYER INVESTIMI

Vila është 4 katëshe

-Kati 0: 143 m2 Ambient Komercial, Open Space
-Kati 1: 3+1+2 + ballkone ne cdo dhome
-Kati 2: 3+1+2 + ballkone ne cdo dhome
-Kati 3: 2+1+1 + verande 95 m2

- Cdo kat eshte i ndare me shkalle te mbylluara dhe hyrje te vecanta ku mund te jepen me qera veçmas

-Siperfaqe oborri 179 m2
-Prona eshte me dokumentacion të rregullt dhe e rivlersuar

Per nje vizite afer ne prone na kontaktoni


Information
Gross Area:

319 m2

Interior Area:

143 m2

Land Area:

176 m2

Bedrooms:

6

Baths:

5

Living room:

3

Floor:

4

Type:

Villa

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

304

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Ali Demi, Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent