SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK GOLDEN PARK - Century 21 Albania
Description

Shitet ambjent komercial per zyra tek Golden Park me siperfaqe neto 150 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 1 me hyrje me vete dhe ashensor. Ambjenti eshte totalisht i investuar, open space-duplex me 2 tualete, fasade xhami, aspirim, kondicionim, drita led. Mund te perdoret per call center, zyra, dentist apo cdo lloj biznesi tjeter pasi ka dhe visibilitet ne rruge kryesore. Per me shume informacion kontaktoni tani!


Information
Gross Area:

161 m2

Interior Area:

150 m2

Bedrooms:

1

Baths:

2

Floor:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

73

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent