Shitet Apartament 2+1 te Unaza e Re - Century 21 Albania
Description

Kompleksi ndodhet prane green city dhe sima com.Ndodhet ne faze ndertimi. Apartamenti eshte ne katin e pare dhe organizohet
-koridor hyres
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-ambjent gatimi dhe ndenje
-ballkon.
Se bashku me apartametin shitet dhe nje post parkimi ne katin -2 kundrejt pageses ekstra!
Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

93 m2

Interior Area:

82 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

104

Documentation:

In certification process


Location

Address: Unaza e Re

City: Tirana


Contact Agent