SHITET APARTAMENT 1+1 BULEVARDI KASHARIT - Century 21 Albania
Description

Në një nga komplekset më të reja që do të zhvillohet në zonen e kasharit, shitet apartament 1+1 me një sipërfaqe totale 71 m2, nga ku 61.7 m2 është sipërfaqja e apartamentit . Apartamenti ka planimetri të rregullt dhe është i përbërë nga një sallon së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet, ballkon dhe një korridor që bën ndarjen e ambjenteve.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të dhe punimet ndodhen në fazë karabinaje.
Per me shume informacione na kontaktoni


Information
Gross Area:

72 m2

Interior Area:

61 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

261

Documentation:

In certification process


Location

Address: Kashar

City: Tirana


Contact Agent