AMBIENT BIZNESI/ZYRA ME QIRA NE KOMPLEKSIN TOWER BRIDGE 3, RRUGA DIBRES - Century 21 Albania
Description

AMBIENT DUPLEX/ 2 KATESH TE TOWER BRIDGE 3

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të njohur ne kryeqytet TOWER BRIDGE 3
Kompleksi në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës.

Ambienti pozicionohet në katin 1 & 2, të cilat lidhen me shkallë të dedikuara nga jashte dhe ne forme duplexi me shkalle te brendshme qe lidhin dy ambientet.
Siperfaqja open space prej 466m2 mundeson zhvillim e aktiviteteve te ndryshmi si: Call Center, Palester, Zyra Pune etj
Disponon fasadë xhami dhe është i dukshëm nga rruga.

Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.
Ambientet e përbashkëta:
Oborret e brendshme me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Information
Gross Area:

466 m2

Interior Area:

466 m2

Baths:

4

Floor:

2

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

818

Documentation:

Has Certificate


Features
Location

Address: Rruga e Dibrës

City: Tirana


Contact Agent