4+1 te “LION PARK” RESIDENCE, PRANË PARKUT KOMBËTAR TË TIRANËS - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne projektin me te ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
“Lion Park” Residencë ofron gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, 5 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.1, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh, vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj.
Godina do te ofroje 13 kate banimi, katin 0 i cili përbëhet nga njesitë e shërbimit dhe 3 kate parkime nëntokë.
Apartamenti eshte i tipologjise 4+1 i ndodhur ne katin e peste te godines dhe organizohet :
-korridor hyres dhe shperndares
-3 tualete
-lavanteri
-4 dhoma gjumi (dhoma gjumit bashkshortore me garderobe)
-ambjent gatimi dhe ndenje
-ballkon perimetral me siperfaqe 55 m
Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

336 m2

Interior Area:

238 m2

Bedrooms:

4

Baths:

3

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

109

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rruga e Elbasanit

City: Tirana


Contact Agent