Ambient biznesi per qira tek Hoxha Tahsim! - Century 21 Albania
Description

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, ju propozojme per qira nje ambient prej 34 m2 dhe lartesi 4.80 ne katin 0, ne pjesen e brendshme te pallatit.
Ambienti eshte katror, ka nje tualet, nje depo dhe nje magazine.
Pozicionimi i objektit ne kryqezimin e Rruges Bardhyl dhe Hoxha Tahsim e ben kete ambient ideal per biznese si:
pastrim kimik
qender estetike
zyra
Per me shume info na kontaktoni!


Information
Gross Area:

39 m2

Interior Area:

34 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

85

Documentation:

In certification process


Location

Address: Hoxha Tahsim

City: Tirana


Contact Agent