3+1+2 te “LION PARK” RESIDENCE, PRANË PARKUT KOMBËTAR TË TIRANËS - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne projektin me te ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
“Lion Park” Residencë ofron gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, 5 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.1, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh, vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj.
Godina do te ofroje 13 kate banimi, katin 0 i cili përbëhet nga njesitë e shërbimit dhe 3 kate parkime nëntokë.
Apartamenti eshte i tipologjise 3+1 i ndodhur ne katin e peste te godines dhe organizohet :
-korridor hyres dhe shperndares
-2 tualete
-lavanteri
-3 dhoma gjumi (nga te cilat 2 dhoma gjumi jane me garderobe)
-ambjent gatimi dhe ndenje
-ballkon perimetral me siperfaqe 12 m
Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

262 m2

Interior Area:

211 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

97

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rruga e Elbasanit

City: Tirana


Contact Agent