FILLUAN SHITJET, APARTAMENTE 1+1 & 2+1 NE GOLEM !! - Century 21 Albania
Description

Shiten apartamente me tipologji te ndryshme ne zonen e Golemit.
Apartamentet ndodhen fare prane detit. Parcela e cila ndodhet ne zonen e Golemit, eshte e vendosur ne largesi afro 200m nga vija bregdetare.
Kjo zone eshte e mire urbanizuar duke ofruar qasje te afert ne sherbime te tjera private dhe piblike. Gjithashtu zona per shkak te potencialit natyror, ofron kushte te pershtatshme per zhvillimin e sherbimeve te tjera turistike, dhe me potencial te larte zhvillimi ekonomik. Vemendje e vecante ne kete projekt i eshte kushtuar dizajnit modern dhe estetik, trajtimit me kujdes te hapsirave te perbashketa, Projekti ka strukture e cila perbehet nga 3 objekte te ndare, ku eshte menduar qe ne qender te perimetrit te jete e pozicionuar pishina dhe sherbime te tjera turistike.
Apartamenti ne fjale perbehet nga nje tipologji 1+1 me nje siperfaqe totale apartamenti 64.22m dhe nje siperfaqe te brendshme prej 56.25m. E organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet gjithashtu edhe nje ballkon. Ne katet tip te objekteve jane te organizuara 3 shkalle dhe 6 ashensore.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.


Information
Gross Area:

64 m2

Interior Area:

56 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

48

Documentation:

In certification process


Location

Address: Golem, Golem

City: Durrës


Contact Agent