Shesim Penthouse 280m2 Sunrise Residence! - Century 21 Albania
Description

Ne rezidencen teper cilesore Sunrise shesim super penthouse.Pozicioniohet ne katin e fundit tarrace ne perdorim vetem nga kjo prone,Siperfaqe neto 150m2 plus 135 verande.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,(dhoma matrimonale me garderobe dhe tualet brenda),2 tualete dhe tarrac te personalizuar.Ne cmim perfshihet dhe dy poste parkimi 28m2.


Information
Gross Area:

286 m2

Interior Area:

151 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

391

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Qendra Tregtare TEG

City: Tirana


Contact Agent