SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE "KIKA 2" - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ka siperfaqe totale 109 m2 dhe e brendshme 97 m2 , i vendosur ne katin e 1-re banimi, te nje ndertimi te ri te 2019. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e ngrenjes dhe gatimit , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. I vendosur prane kompleksit "Kika 2 " , zone preferenciale si per banim dhe per investim . Per informacione apo vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni.


Information
Gross Area:

109 m2

Interior Area:

97 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

447

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Prane "Kika 2", Vasil Shanto

City: Tirana


Contact Agent