SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE RR. KAVAJES! - Century 21 Albania
Description

Shitet ambjent komercial ne Rrugen e Kavajes. Ambjenti eshte godine 2 kateshe, secili kat nga 175 m2, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i investuar me sistem ngrohje/ftohje, me ashensor dhe ndricim te cilin e ben nje ambjent perfekt per markete, showroom dhe cdo lloj tjeter aktiviteti (aktualisht eshte i dhene me qira per supermarket). Ndodhet ne nje zone shume te populluar sic eshte rruga e Kavajes.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

350 m2

Interior Area:

350 m2

Bedrooms:

2

Baths:

4

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

173

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent