Apartament 2+1 me qira te rruga e Durresit - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit prane hotel Koloseut dhe bllokut te ambasadave! Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati kater katesh!Organizohet korridorin shperndares , 2 dhoma gjumi , 1 tualet ,ambjent gatimi dhe ndenje, si dhe nje ballkon,
I lire ne fund ne muajit Korrik 2022
Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

685

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Zogu I Zi

City: Tirana


Contact Agent