JEPET ME QERA GARZONIERE TEK RROTA E KUQE - Century 21 Albania
Description

Garzonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati.
Ndodhet tek rrota e kuqe ne plazh dhe eshte shum prane detit me nje mobilim te mire.
Per me shum informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

27 m2

Interior Area:

27 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

323

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent