SHITET APTARTAMENT 2+1 TEK "TIRANA GOLDEN PARK" - Century 21 Albania
Description

-Siperfaqe totale 94.85
-Siperfaqe e brendshme 83.65

-Kati 1
-2 dhoma gjumi
-1 dhome pritje
-1 tualet
-2 ballkone

-Shitet e pamobiluar (vetem me kuzhinen dhe tualetet)
-Nodhet ne rezidencen Tirana Golden Park

Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

95 m2

Interior Area:

84 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

621

Documentation:

In certification process


Location

Address: Unaza e Re

City: Tirana


Contact Agent