SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E ALI DEMIT !! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1+2 ne zonen e Ali Demit.
Ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati ne ndertim.
Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Pallati eshte i banueshem ne fillim te vitit 2023.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!


Information
Gross Area:

96 m2

Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

243

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rr. Ali Demi, Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent