PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+PARKIM - Century 21 Albania
Description

Jepet me Qira Apartament 2+1+parking, prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri te administruar.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti gatimit gjithashtu dhe 2 dhoma gjumi si dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare.
Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore.
Per me teper detaje na kontaktoni


Information
Gross Area:

112 m2

Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

476

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga Eduard Mano, Kopshti Botanik Zoologjik

City: Tirana


Contact Agent