Jepet me qira apartament 2+1+2+ post parkimi tek Kopshti Botanik - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2.
Pozicionohet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me super pamje nga Liqeni i Tiranes.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime super cilesore, arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar me detaje.
Post parkimi dhe internet i perfshire ne cmim.
I pa banuar me pare.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

120 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

237

Documentation:

In certification process


Location

Address: Kopshti Botanik Zoologjik

City: Tirana


Contact Agent