TRAGJASHE - VLORE , SHITET VILE 2-KATE ME PISHINE - Century 21 Albania
Description

Shitet Vile 2-Kate me Pishine dhe pamje nga Deti , Tragjashe Vlore.
Siperfaqe Trualli - 2000 M2
Siperfaqe Ndertimi- 240 M2
Organizohet nga ambienti i ndenjes , ambienti i gatimit i vecuar, pese dhoma gjumi dhe tre tualete.
Ambienti eshte i mobiluar , disponon oxhak funksiona si dhe nje pishine.

Vila eshte 45min larg nga Aeroporti i ri qe po ndertohet ne Vlore.
Eshte 30min larg nga Tuneli i ri i Llogarasë.
Eshte 10min larg nga Orikumi.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekore.
Per me teper informacione jeni te lutur te me kontaktoni.


Information
Gross Area:

2000 m2

Interior Area:

240 m2

Land Area:

2000 m2

Bedrooms:

5

Baths:

3

Living room:

2

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

570

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Tragjas

City: Vlorë


Contact Agent