KOMPLEKSI ARLIS "FARMACIA 10" , JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Dibrës tek Farmacia 10.
Apartamenti me siperfaqe 50m2 , pozicionohet në katin e 5-të banim.
Organizimi: korridor , ambienti ndenjes dhe gatimi, 1 dhome gjumi, tualet.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !


Information
Gross Area:

50 m2

Interior Area:

50 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

455

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: arlis, farmacia 10, Rruga e Dibrës

City: Tirana


Contact Agent