JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit, ne katin e 6 te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor dhe administrim.
Organizohet nga dhome ndenje + kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka nje mobilim cilesor i cili eshte i pajisur me te gjitha pajisjet, elektroshtepiaket dhe akomoduese, dhe jepet me qera per afat te gjate.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

80 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

220

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent