JAPIM APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE PLAZH! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne plazh afer Rrotes se Kuqe,ndodhet ne katin e katert dhe eshte i pajisur me ashnsor.
Ka nje siperfaqe prej 83.1m2.
Organizohet nga nje sallon i madh dhe me nje kuzhine brenda saj,dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Gjithashtu ka edhe nje ballkon te bollshem.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Information
Gross Area:

83 m2

Interior Area:

83 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

260

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent