DUPLEX NE SHITJE PRANE QENDRES SE TIRANES! - Century 21 Albania
Description

Shume prane qendres se Tiranes ne rrugen e Barrikadave shitet duplex 2+1.

Te dhenat e prones:
Katin e 7-8
Siperfaqe neto 110.2 m²
Verande 26.87 m²
Siperfaqe totale 152.07 m²
Pallat te ri ndertim i vitit 2021 me dy ashensore

Duplex-i organizohet ne dy kate te cilat lidhen me shkalle te brendshme:

Kati i pare organizohet: Ambient ndenje dhe gatimi, tualet me dritare dhe verande e madhe

Kati i dyre organizohet ne: Dy dhoma gjumi, koridor shperndares dhe tualet

Karakteristika te vecanta:
Fasade e ventiluar
Sistem Kapot
Xham tripex
Grila elektrike
Tualete me dritare(te pajisura me grila elektrike)
Parket
Orientim Perendim

Shitet totalisht i mobiluar. Disponon hipoteke.

Per me teper informacin mbi pronen me kontaktoni!


Information
Gross Area:

152 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

390

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga e Barrikadave, Sheshi Skënderbej (Qendër)

City: Tirana


Contact Agent