SHESIM APARTAMENT MODERN 3+1 ME VERANDE, NE FRESK - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet në zonen e Freskut, një zonë mjaft e preferuar për qetësinë dhe ajrin e pastër që të ofron.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe të brendshme: 116.2 m²
• Sipërfaqe Verande: 65 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 11.29 m²
• Sipërfaqe e përgjithshme: 192.49 m²
• Orientim: Jug-Lindje-Perëndim.
• Pozicionohet në katin e 5, pjesë e një kompleksi banimi të ri i mirëadministruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës, 2 Ambiente ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete (njëri prej të cilëve me dritare), 2 ballkone dhe verandë 65m².
• I investuar deri në detaje: mobilim bashkëkohor, shtruar me parket, sistem multisplit, panel diellor, vetrata plastike, punime gipsi etj.
• Post parkimi opsional.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Information
Gross Area:

193 m2

Interior Area:

116 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

2

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

283

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Fresku, Fresku

City: Tirana


Contact Agent