Golem , Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Description

Shitet Apartament 1+1 , Golem Durres
Apartamenti me Siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te Ri ne ndertim e siper.
Ambienti organizohet nga sallon ndenje , ambient gatimi , nje dhome gjumi dhe tualeti .
Orientimi i apartamentit eshte Linje.
Afati i perfundimit brenda 5 muajve .
Per me teper informacione jeni te lutur te me kontaktoni.


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

62 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

162

Documentation:

In certification process


Location

Address: Golem, Durres, Golem

City: Durrës


Contact Agent