SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2+ NJE POST PARKIM NE GOLEM - Century 21 Albania
Description

Shitet super apartament 3+1+2+ me post parkimi ne Golem.
Apartamenti ka nje siperfaqje prej 159.5m2 ku 138.5m2 siperfaqe e brendshme, ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri 5 katesh.
Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhine, 2 tualete dhe verande.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte komode dhe cilesore dhe shitet sic eshte.
Apartamenti gjithashtu disponon oxhak.
Prona disponon certifikate dhe eshte e gatshme per shitje.
Cmimi shume pak i negociushem.
Per me shume info apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Information
Gross Area:

160 m2

Interior Area:

139 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

185

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Golem, Golem

City: Durrës


Contact Agent