SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZHD TE LAGJA 16 ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe 104.21m2.
Orientohet ne Jug-Lindje gje e cila ben te mundur pranine e drites se diellit. Ndodhet ne katin e 4 me ashensor.
Organizohet nga dhoma e ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkon dhe 2 tualete.
Gjithashtu disponon dhe nje GARAZHD prej 21 m2 , e cila ka nje vlere ekstra (10.000 €).
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

104 m2

Interior Area:

104 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

249

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Lagja nr.16

City: Durrës


Contact Agent