SHITEN APARTAMENTE 1+1 2+1 DHE 3+1 NDERTIM I RI, SARREQ SHKODER - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje apartamente te tipit 1+1, 2+1 dhe 3+1 prane Kryqezimi "Ish Deges", Sarreq.

Ndertimi eshte modern e bashkekohor, me cilesi te larte dhe sipas standarteve me te fundit.
-Me sistem kapote, termoizulues.
-Me dopio xham termik
Gjendet prane rruges kryesore dhe afer qendres.
Hyrjet jane te organizuara ne:

Apartament 1+1 (70.8m2):
-1 sallon+kuzhine
-1 dhome gjumi
-1 tualet
1 ballkon

Apartament 2+1 (105.9m2):
-1 sallon+kuzhine
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-1 ballkon

Apartament 3+1 (132m2):
-1 sallon+kuzhine
-3 dhoma gjumi
-2 tualete
-1 ballkon

Per me shume informacione mund te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone : Rruga "Qemal Dracini" Sheshi "Demokracia"


Information
Gross Area:

106 m2

Interior Area:

93 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

120

Documentation:

In certification process


Location

Address: Sarreq

City: Shkodër


Contact Agent