SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH PARKU ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti eshte i lokalizuar ne zonen e ish parkut te autobusave . Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues . Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit ,dy dhoma gjumi , nje tualet me ajrim natyral dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i investuar se fundmi .

Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .


Information
Gross Area:

60 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

671

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Te ish parku i autobusave, Ish Parku

City: Tirana


Contact Agent