APARTAMENT 2+1 ME VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit, me pamje shume te bukur nga Liqeni i Thate dhe Liqeni Tiranes.

100m2 siperfaqe brendshme dhe 72 m2 veranda .

Organizohet ne kuzhine gatimi ne vete, sallon ndenje me dalje ne verande, dhome gjumi matrimoniale po ashtu me dalje ne verande, dhome gjumi e dyte dhe tualet.

Per me shume info, jeni te lutur te me kontaktoni !


Information
Gross Area:

174 m2

Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

381

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga Hamdi Sina, Kopshti Botanik Zoologjik

City: Tirana


Contact Agent