BRRYLI , JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Description

Apartament me siperfaqe 77m2 , ndodhet ne katin e 7-te te banim ne nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon
Orjentimi i Apartamentit eshte Perendim.
Zona ku ndodhet i ka te gjitha facilitetet e mundshme. Vizitat ne prone pas dates 15 Nentor.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Information
Gross Area:

77 m2

Interior Area:

67 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

452

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: brryli, Brryli

City: Tirana


Contact Agent