Apartament 2+1+2 te Vilat Gjermane + Oborr & Post Parkimi - Century 21 Albania
Description

Ne hyrje te vilave gjermane, qe ndodhen ne rrugen e Elbasanit, shitet super apartament i tipologjise 2+1+2 bashke me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine shume cilesore dhe ka siperfaqe totale 115 m2, pa perfshire siperfaqen e oborrit dhe vendin e parkimit. Eshte i organizuar ne: sallon ndenje i bollshem, ambjentin e kuzhines me vete dhe me dalje ne oborr, nje korridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi dhe te mire orientuara nga Perendimi dhe 2 tualet me dritare . Banesa shitet e mobiluar, teksa eshte e investuar se fundmi. Cilesia e ndertimit nenkupton perdorimin e termoizolimit, iIzolimit akustik, dyer dhe dritare termike dopio xham. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona eshte nje element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

115 m2

Interior Area:

102 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

466

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Vilat Gjermane, Vilat Gjermane

City: Tirana


Contact Agent