Ambjent Komercial me qera prane shkolles se Kuqe - Century 21 Albania
Description

Ambjent Komercial me qera prane shkolles se Kuqe

Organizohet ne nje siperfaqe prej 44 m2, prane rruges.

Ambjenti ka nje aneks dhe nje tualet.

Ambjenti mund te jete i pershtatshem per zyra, ushqimore, farmaci, parukeri, klinike dentar etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

44 m2

Interior Area:

44 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

102

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Shkolla e Kuqe

City: Tirana


Contact Agent