SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGEN E DURRESIT!!! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1+2 ne Rrugen e Durresit, ne Qender te Tiranes. Apartamenti ka nje sip. 83 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhin me vete e cilla mund te adaptohet ne dhome gjumi, nje dhome gjumi, dy tualete dhe nje ballkon i mbyllur.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me termoizolim tarraca dhe sistem kapot nga jashte.
Apartamenti ofrohet si ne foto e mobiluar. Jo kredi
Cmimi 112 000 euro.


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

83 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

467

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga e Durrësit

City: Tirana


Contact Agent