Apartament 2+1 per Shitje ne Fresk! - Century 21 Albania
Description

Shesim Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, prane Rezidences "Platea".
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-banim te nje pallati te ri 6 katesh, , te ndertuar ne vitin 2019, me nje cilesi te larte ndertimi, me akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore dhe mundesi transporti publik.
Prona gezon siperfaqe neto 94 m2, e perbere nga dhoma e ndenjejes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri pjese e dhomes matrimoniale dhe 2 ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

104 m2

Interior Area:

95 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Fresku

City: Tirana


Contact Agent